OMNIA VINCIT AMOR 

Kniha Byl jsem nechtěné dítě..
O knize "Byl jsem nechtěné dítě beze jména"

Pohleďte na okolní svět očima malého dítěte. Otevřou se vám netušené pohledy, zákoutí a scenérie. Malé, bezmocné a čisté dítě vnímá své okolí stejně, jako my, dospělí. Jen se nemůže bránit. Aktivně ovlivňovat dění.

Knížka Byl jsem nechtěné dítě bez jména je o malém dítěti, které bylo počato z mladické nerozvážnosti. Muselo být účastno mnoha ponižujícím situacem. Zažilo strach, touhu i naději. Nakonec bylo biologickou matkou odloženo a určeno k adopci. A dítě musí čekat, zda se objeví někdo, kdo by se mohl stát tátou a mámou.

Kromě dramatických situací je knížka plná i obyčejného humoru a veselosti. Je mnohovrstevná, jako by byla psána pro zfilmování. V obrazech a barvách.

Odpovídá na mnoho otázek o našem bytí, o životě a smrti. O světě, který nás obklopuje a je tak úžasně neměnný ve svém vývoji. Prostřednictvím filozofování hlavního představitele, který neprožil porodní záblesk, se dozvídáme prakticky vše podstatné.

Knížka je zároveň poděkováním všem odpovědným rodičům a také jejich dětem. Je to mezigenerační smíření a pokora, bez které není možná náprava stavu.

Děkuji, že se necháte obohatit, inspirovat a potěšit.

NDBJ


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgSylva [.*]

img15.06.2018 17:07

poděkování

Zrovna jsem dočetla vaši knížku Byl jsem nechtěné dítě bez jména a musím ji jen pochválit, jak je čtivě napsána,plna myšlenek k zamýšlení.Zajímavě zachycený pohled mimina na danou situaci. Jsem moc ráda, že mi bylo dáno si ji přečíst a má své místo v mé knihovničce. Můžu jen doporučit svým přátelům k přečtení a už se těším na další nějakou vaši knihu-láká mě přečíst si i knížku Můj život s mámou neb mi také toto připomíná můj podobný osud.Vám přeji ještě spousty dobrých mylenek k dalším knihám a pevné zdraví.

ODPOVĚDĚT

imgPetr Hroch Binder [90.180.164.*]

img27.01.2019 15:16

Re: poděkování

Děkuji pěkně za milá slova, i za přání. Věřím, že i mé ostatní knihy Vám přinesou radost. Pěkný den přeje Petr :)

ODPOVĚDĚT

Byl jsem nechtěné dítě bez jména

Na Velikonoční pondělí (18.4.2017) jsem dopsal text nové knížky.

Impulsem pro její sepsání byl náhlý odchod mojí maminky Jaroslavy, 5. ledna 2017.

Svým obsahem předchází knížce Můj život s mámou a popisuje období mého života předtím, než si mě moji rodiče Petr a Jaroslava, vzali z nemocnice, než jsem se konečně stal jejich synem.

Díky hledání dokumentů pro notáře a dědické řízení, jsem objevil hluboko založené adopční dokumenty. Našel jsem je až po dopsání vlastní knížky a tak neměly na text vliv. Ovlivnily pouze poslední část knížky, takový dovětek.

Tato knížka je o emocích, touze, vášni, nenávisti, lžích a lásce. Je možné, že se to už někomu stalo nebo, že se ještě stane.

Tato knížka je o filozofických pohledech na svět a fungování společnosti.

 

Snad se mi podaří najít správného vydavatele, který mi pomůže dostat knížku blíže ke čtenářům.

Držte mi prosím palce a těšte se spolu se mnou.

 

Děkuji

 

Petr Hroch Binder

 

 

 

Samozřejmě bude rovněž možné pořídit si knížku od 5.8. 2017 v Klubu U poutníka Hrocha, případně zde na eshopu.

 

A tohle je již finální podoba obalu knížky. Takto ji jistě v knihkupectvích najdete :)